25 بهمن 1401 توسط مدیر سایت 0 دیدگاه

گوشت اضافه بعد از لابیاپلاستی

گوشت اضافه بعد از لابیاپلاستی ، برترین کلینیک ، چه چیزی شما را واجد شرایط لابیاپلاستی می کند؟
داشتن 18 سال یا بیشتر. داشتن ناراحتی فیزیکی در هنگام نشستن، ورزش یا داشتن رابطه جنسی. خودآگاه بودن به دلیل اندازه یا ظاهر لابیال. داشتن پارگی های لبی ناشی از زایمان.

آیا لابیاپلاستی شما را سفت می کند؟
دیواره های قدامی یا خلفی یا هر دو واژن ممکن است در طول جراحی سفت شوند. جراح ساختارهای واژن را بازسازی می کند که از واژن حمایت می کند و به آن اجازه انقباض می دهد. عضله و بافت اطراف واژن نیز سفت می شود تا کانال واژن را باریک کند و برای بهبود انقباض باز شود.

لابیاپلاستی چقدر دردناک است؟
جراحی لابیاپلاستی با بیهوشی انجام می شود و شما احساس ناراحتی کمی خواهید کرد، اما به احتمال زیاد کمی درد خفیف بعد از عمل رخ خواهد داد. به هر حال این جراحی است و عمل در ناحیه حساسی مانند لابیا باعث ناراحتی می شود.

آیا لابیاپلاستی یک خطر است؟
خطرات – آنچه باید بدانید

برخی از زنان گزارش می دهند که انجام لابیاپلاستی کیفیت زندگی آنها را بهبود بخشیده است. با این حال، عوارضی از جمله آسیب عصبی و برداشتن بیش از حد ممکن است رخ دهد. مورد دوم می تواند منجر به خشکی مزمن و زخم در نزدیکی دهانه واژن شود که منجر به رابطه جنسی دردناک می شود.

چگونه متوجه شوید که به لابیاپلاستی نیاز دارید؟
اگر از ظاهر لابیای خود آزار می دهید یا هنگام پوشیدن لباس های تنگ، انجام برخی ورزش ها یا درگیر شدن در رابطه جنسی احساس ناراحتی می کنید، لابیاپلاستی می تواند گزینه ای باشد که باید در نظر بگیرید. اگر تحت عمل جراحی تعیین جنسیت هستید، لابیاپلاستی بخشی از فرآیند بازسازی جراحی است.

لابیاپلاستی چقدر طول می کشد؟
اگرچه تعداد زیادی وجود دارد، اما یکی از سوالاتی که بیشتر پرسیده می شود، در مورد طول عمر نتایج لابیاپلاستی است. در بیشتر موارد، نتایج دائمی هستند. شما می توانید در لحظه ای که زمان بهبودی کامل می شود از زیبایی جدید خود لذت ببرید.

آیا لابیاپلاستی ایده خوبی است؟
در وب‌سایت بررسی جراحی پلاستیک RealSelf.com، 92 درصد از تقریباً 2000 بیمار، به لابیاپلاستی امتیاز 92 درصدی «ارزش آن» را می‌دهند – که بسیاری از بررسی‌ها نشان می‌دهند که چگونه جراحی کاهش لابیا زندگی آنها را تغییر داده است.

آیا لابیاپلاستی دائمی است؟
نتایج لابیاپلاستی دائمی است اما ممکن است با بارداری و زایمان طبیعی تا حدودی تغییر کند. در مورد لابیاپلاستی و اینکه چگونه می تواند به شما کمک کند احساس راحتی بیشتری کنید بیشتر بیاموزید.

معایب لابیاپلاستی چیست؟
خطرات کتاب درسی لابیاپلاستی مانند خونریزی، هماتوم و عفونت وجود دارد. سایر خطرات شامل باز شدن زخم (شکستگی) با بهبود طولانی مدت، ناراحتی در حین مقاربت جنسی، نیاز به جراحی تجدیدنظر، تغییر یا مشکل در ارگاسم، درد در محل برش، یا تغییر حس پوست است.

چگونه بعد از لابیاپلاستی ادرار می کنید؟
به دلیل حساس بودن محل جراحی لابیاپلاستی، احتمالاً در صورت نیاز به ادرار کردن، باعث گزش آن می شود. یک نکته خوب این است که یک بطری اسپری پر از آب را در نزدیکی توالت نگه دارید. در حین ادرار کردن، به آرامی محل برش را با آب اسپری کنید تا مقداری از احساس سوزش را کاهش داده و ناحیه را تمیز نگه دارید.

آیا می توانید بعد از لابیاپلاستی به طور معمول راه بروید؟
مانند هر روش جراحی دیگری، زمان بهبودی لابیاپلاستی نیاز به استراحت دارد و پزشک شما معمولاً توصیه می‌کند در 2 روز اول از هرگونه فعالیت بدنی، صمیمیت، حتی پیاده روی اجتناب کنید. بهبودی برای روش های لابیاپلاستی ساده است و بیشتر زنان در هفته های 2-4 به فعالیت های عادی خود باز می گردند.

بعد از لابیاپلاستی چه کارهایی نباید انجام داد؟
نتیجه تصویر
مهم است که به مدت یک ماه پس از لابیاپلاستی از ورزش، فعالیت شدید یا بلند کردن وزنه های بیش از 5 پوند خودداری کنید. این محدودیت های فعالیت خطر خونریزی و افزایش تورم در محل جراحی را کاهش می دهد. هنگامی که شما ایستاده اید، بافت های لبی وابسته هستند.

 

گوشت اضافه بعد از لابیاپلاستی

گوشت اضافه بعد از لابیاپلاستی

گوشت اضافه بعد از لابیاپلاستی

گوشت اضافه بعد از لابیاپلاستی

گوشت اضافه بعد از لابیاپلاستی
گوشت اضافه بعد از لابیاپلاستی

 

 

18 بهمن 1401 توسط مدیر سایت 0 دیدگاه

پماد برای جوش خوردن بخیه واژن

پماد برای جوش خوردن بخیه واژن ، برترین کلینیک ،واژن شما یک کانال کششی و عضلانی است که بخش مهمی از آناتومی تولید مثل شما است. بسیاری از مردم به “واژن” . من لابیا انجام دادم .    به عنوان پایه ای برای تمام قسمت های تولید مثلی مرتبط با انتساب زن در بدو تولد (AFAB) اشاره می کنند. اما واژن شما تنها یک عضو ضروری است . تجربه پرینورافی  که بخشی از سلامت تناسلی و جنسی شماست.

واژن بخش مهمی از اندام تناسلی خارجی یا فرج است . پرسش و پاسخ پرینورافی که به شما امکان می دهد لذت جنسی را تجربه کنید. و این بخش مهمی از سیستم تناسلی داخلی شما است که بارداری و زایمان را ممکن می کند.

کلینیک کلیولند .( انیمیشن پرینورافی )  یک مرکز پزشکی دانشگاهی غیرانتفاعی است. تبلیغات در سایت ما به حمایت از ماموریت ما کمک می کند. ما محصولات یا خدمات غیر کلینیک کلینیک را تایید نمی کنیم. ( کیا واژینوپلاستی انجام دادن )  خط مشی
چه کسی واژن دارد؟

افرادی که در بدو تولد به آنها زن اختصاص داده شده است (AFAB) واژن دارند. افراد AFAB شامل زنان سیسجندر – افرادی که AFAB هستند و به عنوان زن شناخته می شوند کیا عمل لابیا انجام دادن – و برخی از مردان تراجنسیتی و افراد غیر باینری هستند. برخی از افراد اینترسکس نیز دهانه رحم دارند.

برخی از زنان تراجنسیتی و افراد غیر دودویی که AFAB نیستند، جراحی تعیین جنسیت به نام واژینوپلاستی را انتخاب می کنند. واژینوپلاستی یک واژن را از اندام تناسلی فرد می‌سازد.

تابع
واژن شما چه کار می کند؟ فیلم عمل تنگی واژن

واژن شما را قادر می سازد لذت جنسی را تجربه کنید، خون پریود را به خارج از بدنتان هدایت می کند و در بارداری و زایمان نقش دارد.

لذت جنسی: دیواره های واژن شما دارای انتهای عصبی است که به شما امکان می دهد وقتی آلت تناسلی، انگشت یا انگشتان یا اسباب بازی جنسی به واژن شما نفوذ می کند لذت را تجربه کنید. هنگامی که برانگیخته می شوید واژن شما منبسط می شود و روغن کاری می شود تا از احساس دردناک بودن اصطکاک به جای لذت بردن جلوگیری شود.
قاعدگی: شما هر ماه در طول سیکل قاعدگی، پوشش رحم (آندومتر) را می ریزید مگر اینکه باردار شوید. این پوشش از طریق واژن به عنوان خون قاعدگی از بدن شما خارج می شود. می توانید تامپون ها و فنجان های قاعدگی را در داخل واژن قرار دهید تا جریان خون را مدیریت کنید.
بارداری: در طول رابطه جنسی آلت تناسلی (مقاربت جنسی)، در صورت انزال شریک جنسی، اسپرم ممکن است به کانال واژن شما آزاد شود. اسپرم باید از واژن شما و از طریق رحم و لوله های فالوپ شما شنا کند تا تخمک بارور شود.
زایمان: مردم گاهی اوقات وقتی واژن را به عنوان “کانال زایمان” اشاره می کنند، به نقش آن در هنگام زایمان اشاره می کنند. کودک شما از رحم شما و از طریق واژن شما حرکت می کند تا به دنیا بیاید. دهانه واژن شما آخرین توقف کودک شما در سفر از بدن شما به دنیای خارج است.

حقایق جالب در مورد واژن شما

گاهی اوقات، واژن را با یک اجاق خود تمیز شونده مقایسه می کنند، زیرا بدون هیچ کمک خارجی خود را تمیز می کند. واژن شما میزبان انواع باکتری ها و قارچ ها است که آن را سالم نگه می دارند. این موجودات کوچک در یک اکوسیستم ظریف که گاهی اوقات میکروبیوم یا فلور واژن نامیده می شود، همزیستی می کنند. هنگامی که تعادل مناسبی از این ارگانیسم ها در واژن خود داشته باشید (به ویژه تعداد زیادی لاکتوباسیل، باکتری “خوب” در واژن)، واژن شما عاری از عفونت است. عدم تعادل باکتری یا رشد بیش از حد قارچ می تواند منجر به عفونت شود.
آناتومی
واژن شما در کجا قرار دارد؟

بسیاری از مردم “واژن” و “فرج” را اشتباه می گیرند، اما واژن و فرج شما یکسان نیستند. واژن یک عضو کانال مانند است که در داخل بدن شما قرار دارد و در خارج از بدن شما باز می شود. این یک گذرگاه قدرتمند است که از رحم شما (داخل بدن شما) به فرج شما منتهی می شود که شامل اندام های تولید مثل خارجی یا اندام تناسلی شما می شود.
داخل بدنت

واژن شما از دهانه رحم شما امتداد می یابد، یک تکه بافت گردن مانند که واژن شما را به رحم شما متصل می کند. واژن شما به صورت سوراخی در خارج از بدن شما به پایان می رسد که به آن دهانه واژن می گویند. واژن شما بین مثانه (که ادرار شما را نگه می دارد یا ادرار می کند) و رکتوم (که مدفوع شما را نگه می دارد) قرار دارد.

نقطه G شما فقط چند اینچ در داخل واژن، در دیواره جلویی قرار دارد. بسیاری از مردم وقتی این ناحیه را در حین رابطه جنسی تحریک می کنند (با انگشت یا آلت تناسلی) لذت بخش می دانند.
خارج از بدن شما

واژن شما به سوراخی به نام دهانه واژن ختم می شود که بخشی از فرج شماست. فرج شما شامل چین های پوستی در دو طرف دهانه واژن است. چین های بیرونی لب های بزرگ شما نامیده می شوند. چین‌های داخلی لابیا مینور (لب‌های داخلی) نامیده می‌شوند. کلیتوریس شما (کلیت) جایی است که لب های داخلی شما به سمت بالای فرج شما به هم می رسند. دهانه واژن شما جایی است که لب های داخلی شما به سمت پایین فرج شما به هم می رسند. گاهی اوقات، لب های داخلی شما به طور کامل یا تا حدی دهانه واژن شما را می پوشاند. ممکن است مجبور شوید لب های داخلی خود را با انگشتان خود باز کنید تا باز شدن واژن خود را احساس کنید.

دهانه واژن شما یکی از سه سوراخ ضروری در ناحیه فرج است که عملکردهای داخلی و خارجی بدن شما را به هم مرتبط می کند. دهانه مجرای ادرار شما در بالا قرار دارد. دهانه واژن شما در وسط است. و مقعد شما در پایین است.

دهانه مجرای ادرار: یک سوراخ کوچک در زیر کلیتوریس قرار دارد که به شما امکان ادرار کردن را می دهد. لوله ای که ادرار را از مثانه شما (مجرای خروجی ادرار) حمل می کند در این دهانه خارج از بدن شما خالی می شود.
دهانه واژن: جایی است که کودک شما در هنگام زایمان از بدن شما خارج می شود و خون پریود در طول قاعدگی در آن جریان دارد. همچنین سوراخی است که آلت تناسلی، انگشت، اسباب بازی جنسی، تامپون یا فنجان قاعدگی را می توان در آن قرار داد. یک غشای نازک به نام پرده بکارت معمولاً دهانه واژن شما را احاطه کرده یا تا حدی می پوشاند. این غشاء ممکن است در حین رابطه جنسی، ورزش یا حتی زمانی که در حال قرار دادن تامپون هستید کشیده شود. این کشش ممکن است دردناک باشد یا نباشد.
مقعد: اندامی که مدفوع را از روده بزرگ شما (رکتوم) حمل می کند، در این دهانه خارج از بدن شما تخلیه می شود.

عمق متوسط واژن چقدر است؟

عمق واژن متوسط (تحریک نشده) کمی بیش از 3.5 اینچ است. اما اندازه واژن شما به عوامل مختلفی از جمله سن، وزن و یائسگی شما بستگی دارد. جراحی هایی که حفره لگن شما را شامل می شود ممکن است طول کلی واژن شما را نیز کوتاه کند.

واژن شما یک اندام الاستیک است که می تواند عمق آن را تا حد مشخصی افزایش دهد. هنگامی که برانگیخته می شوید، اندامی که واژن شما را به رحم (دهانه رحم) متصل می کند به سمت بالا متمایل می شود و در این فرآیند کانال واژن شما را طولانی می کند. واژن شما می تواند به اندازه آلت تناسلی، انگشت یا اسباب بازی جنسی کشیده شود. با این حال، تجربه

 

پماد برای جوش خوردن بخیه واژن

پماد برای جوش خوردن بخیه واژن

پماد برای جوش خوردن بخیه واژن

پماد برای جوش خوردن بخیه واژن

پماد برای جوش خوردن بخیه واژن
پماد برای جوش خوردن بخیه واژن

 

13 بهمن 1401 توسط مدیر سایت 0 دیدگاه

راه رفتن بعد از عمل واژن

راه رفتن بعد از عمل واژن ، برترین کلینیک ، بچه ها در مورد لابیاس چه احساسی دارند؟
علاوه بر این، . من لابیا انجام دادم . اندام تناسلی به طور جزئی و کامل مرتب شده بیشتر توسط مردان جذاب تلقی می شد. با توجه به فعالیت جنسی، 51٪ احساس کردند که ظاهر لابیای یک زن بر تمایل آنها برای شرکت در فعالیت جنسی تأثیر می گذارد. . تجربه پرینورافی  با این حال، 60٪ احساس نمی کردند که اندازه لب بر لذت آنها از فعالیت جنسی تأثیر می گذارد.

چه چیزی باعث لابیاهای   . پرسش و پاسخ پرینورافی  طولانی تر می شود؟
ژنتیک برخی از افراد ممکن است دارای عوامل ژنتیکی باشند ( انیمیشن پرینورافی ) که باعث ایجاد لابیای بزرگ یا نامنظم در آنها می شود. دلایل هورمونی ناشناخته است که چرا لابیا ممکن است در طول بلوغ تغییر کند یا به طور غیر طبیعی رشد کند.

آیا لابیاهای ( کیا واژینوپلاستی انجام دادن )  بلند مهم هستند؟
لابیای دراز برای تسهیل ارگاسم و انزال زنانه درک می شود و به عنوان افزایش لذت جنسی برای هر دو طرف در نظر گرفته می شود. زنانی که لابیای نابرابر بلندی دارند ممکن است اندازه لابیای کوتاه‌تر را افزایش دهند تا به تقارن دست یابند.

لابیاهای بزرگ چقدر شایع است؟ کیا عمل لابیا انجام دادن
داشتن لابیا مینور کشیده اشکالی ندارد – حدود 50 درصد از زنان دارای لابیای کوچک بلندتر از لب بزرگ هستند. حتی اگر لب های واژن شما بیشتر از 10 سانتی متر یا پهن تر از 5 سانتی متر باشد، باز هم به این معنی نیست که لابیای بزرگ شما غیر طبیعی است.

آیا لابیاپلاستی شما را سفت تر می کند؟ فیلم عمل تنگی واژن
لابیاپلاستی با جراحی لابیا یا “لب ها” اطراف دهانه واژن را کوچک می کند و تغییر شکل می دهد. این روش چربی و بافت را برای ظاهری صاف تر و سفت تر از بین می برد. کی عمل تنگی واژن انجام داده

چگونه متوجه شوید که به لابیاپلاستی نیاز دارید؟
اگر از ظاهر لابیای خود آزار می دهید یا هنگام پوشیدن لباس های تنگ، انجام برخی ورزش ها یا درگیر شدن در صمیمیت جنسی احساس ناراحتی می کنید، لابیاپلاستی می تواند گزینه ای باشد که باید در نظر بگیرید. اگر تحت عمل جراحی تعیین جنسیت هستید، لابیاپلاستی بخشی از فرآیند بازسازی جراحی است.

معایب لابیاپلاستی چیست؟
مانند هر عمل جراحی، لابیاپلاستی نیز خطراتی دارد. دکتر لی می‌گوید «بدشکلی یا عدم تقارن کانتور، عفونت، جای زخم، درد، تغییرات حس، و عوارض بهبود زخم» شایع‌ترین نگرانی‌های پس از عمل هستند.

مبحث لابیاپلاستی و زیبایی تناسلی زنان که جدیدا موضوع جالبی شده و دارن روش کار می کنند .

خانمها هم علاقمند به این قضیه شده اند .

مزایای لابیاپلاستی در خانمها

  • احساسات جنسی خانمها خیلی موثر است
  • روابط جنسی شون رو میتونه بهتر کند .
  • لذت جنسی در خانمها رو بالا ببرد .
  • اعتماد به نفس انها را زیادتر میکند

جراحی زیبایی تناسلی کارهای زیادی انجام میشود بسته به نوع نیاز خانمها ، که یکی از این نوع جراحی ها لابیاپلاستی است .

لابیاپلاستی را به وسیله لیزر میتوانیم انجام دهیم . و به صورت سرپایی هست و با انواع لیزر ها میتوانیم انجام بدهیم . یا میتونیم به صورت جراحی باشد . که این جراحی لابیاپلاستی میتواند اگر در سطح کوچکی باشد در مطب انجام شود . و یا اگر وسیع تر هست و کارهای دیگری هم میتوان انجام داد در کلینیک یا بیمارستان باشد . ( یا بیمار در اتاق عمل بستری شود )

این که کدوم روش ارجح است بستگی به بیمار دارد . یعنی کیس سلکشن case selection هست . و ما ترجیح میدیم که چه کاری براش بهتر هست .

لیزر لابیاپلاستی یک مزایایی دارد که جراحی و اتاق عمل ندارد . ودلیل ان این هست که این کار سرپایی هست و بیمار راحت کارش انجام میشود و بعدش مریض میتواند به خانه برود .

و بیمار در روش لابیاپلاستی با لیزر دارای استرس و اضطراب کمتری هست و اینکه بیمار خیلی راحت تر هست .

چون در مطب داریم کار بیمار رو انجام میدهیم . خیلی ها سوال می کنند که این کار در مطب انجام میشود ایا دردناک نیست ؟؟ خیر دردناک نیست . چون با بیحسی انجام میشود و این بی حسی با کرم موضعی هست . و این کرم روی بدن باقی میماند . و باعث میشه اون منطقه کاملا بی حس بشود . و به صورت بی حسی با امپول بی حسی اون منطقه کاملا بی حس میشود . این زمان بی حسی کوتاه هست و در زمان 45 دقیقه تا 1 ساعت طول میکشه .

ولی بعد از اینکه اینکار انجام میشود در بعضی از بیماران یک سوزشی ایجاد میشود که اون سوزش چیز خاصی نیست . که با مصرف مسکن های خوراکی میتوان اون سوزش را کنترل کرد .

پس لابیاپلاستی با لیزر درد انچنانی ندارد . خونریزی زیادی هم ندارد . و چون با لیزر بافت رو همون موقع می بندد. ( خونریزی مون خیلی کمتر هست و یا نداریم و بیمار خیلی راحت هست)

یک سری از کارها هستند که وقتی بیمار لابیاپلاستی با لیزر میکند ، انجام بدهد باید حتما انجام بدهد و حرف پزشک جراح زنان رو گوش بدهد .

اینکه سوال میشود ایا جای بخیه ها و لیزر در لابیاپلاستی می ماند یا خیر ؟ باید گفت خیر چون این کار ظریف انجام میشود . و در ماه اول بافت کاملا ورم دارد . و بعد از چند ماه لابیاها شکل خودشون رو پیدا می کنند.

 

راه رفتن بعد از عمل واژن

راه رفتن بعد از عمل واژن

راه رفتن بعد از عمل واژن

راه رفتن بعد از عمل واژن

راه رفتن بعد از عمل واژن
راه رفتن بعد از عمل واژن

 

دقیقه 4:4

 

 

 

 

10 بهمن 1401 توسط مدیر سایت 0 دیدگاه

هزینه عمل تنگی واژن با لیزر

هزینه عمل تنگی واژن با لیزر ، برترین کلینیک ، سفت کردن پوست با لیزر یک روش کم تهاجمی است  . من لابیا انجام دادمکه زمان کوتاهی یا بدون توقف دارد. پوست را گرم می‌کند و باعث انقباض کلاژن می‌شود و باعث می‌شود پوست سفت‌تر، سفت‌تر و کم‌تر به نظر برسد. تولید کلاژن و الاستین در پوست را تحریک می کند.

آیا پوست شل با لیزر سفت می شود؟
خط پایانی: لایه برداری با لیزر می تواند پوست را سفت کند،. پرسش و پاسخ پرینورافی  معمولا بهتر از هر روش دیگر سفت کردن پوست. همچنین می تواند خطوط ریز، چین و چروک و لکه های تیره روی .( انیمیشن پرینورافی )  پوست مانند لکه های افزایش سن را کاهش دهد. معاوضه این است که به زمان استراحت نیاز دارد و خطر بیشتری برای عوارض جانبی احتمالی مانند جای زخم دارد. ( کیا واژینوپلاستی انجام دادن )

سفت کردن پوست IPL چقدر طول می کشد؟
نتایج درمان فوتوفاسیال یا IPL به طور معمول می تواند حدود یک سال دوام داشته باشد، کیا عمل لابیا انجام دادن اما با درمان های نگهدارنده مناسب، می توانید نتایج خود را برای مدت طولانی تری دوام بیاورید. این روش برای کمک به درمان هایپرپیگمانتاسیون، چه ناشی از اسکار آکنه، لکه های ناشی از افزایش سن، یا فقط تولید بیش از حد ملانین طراحی شده است.

اگر استفاده از IPL را متوقف کنید چه اتفاقی می افتد؟
پاسخ: اگر IPL را متوقف کنم چه اتفاقی می افتد: فیلم عمل تنگی واژن

موهایی که به طور موثر درمان شده اند، از بین خواهند رفت و سایر موها به رشد خود ادامه می دهند و طبیعی خواهند بود.

میکرونیدلینگ بهتر است یا IPL؟
درمان IPL در مقایسه با میکرونیدلینگ یک درمان انتخابی تر است. همچنین نتایج سریع تری را به ارمغان می آورد که در مقایسه با میکرونیدلینگ ماندگاری بیشتری دارد. با این حال، در صاف کردن بافت پوست یا تقویت تولید کلاژن موثر نیست. اگر کاهش چین و چروک اولویت اصلی شماست، میکرونیدلینگ بهتر از IPL است.

آیا IPL پوست شما را تیره تر می کند؟
شگفت آورترین عارضه جانبی برای بسیاری از بیماران تیره شدن لکه های پیری یا کک و مک است. مطمئن باشید که این تیرگی نشانه آن است که فتوفسیال IPL™ شما به درستی کار کرده است! این لکه ها ممکن است به مدت سه تا هفت روز به تیره شدن ادامه دهند تا در نهایت پوسته ای ایجاد کنند و پوسته پوسته شوند.

سفت کردن پوست با لیزر چقدر طول می کشد؟
اثرات این روش می‌تواند بین 12 تا 18 ماه باقی بماند، با این حال، ممکن است هر شش ماه یکبار به درمان‌های نگهدارنده اضافی نیاز داشته باشید تا پوست جدید، سفت‌تر و سفت‌تر به نظر برسد.

سریع ترین راه برای سفت کردن پوست شل چیست؟
نتیجه تصویر
در اینجا شش راه برای سفت کردن پوست شل آورده شده است.

کرم های سفت کننده دکتر آلیسون ولز، مالک و مدیر پزشکی، جراحی پلاستیک والی و مدی اسپا می گوید: یک انتخاب خوب برای کرم سفت کننده، کرمی است که حاوی رتینوئید باشد. …
مکمل. …
ورزش. …
کاهش وزن. …
ناحیه را ماساژ دهید. …
روش های زیبایی.

جدیدترین روش سفت کردن پوست 2022 چیست؟
Sofwave چیست؟ درمان Sofwave کلینیک Aivee جدیدترین، پیشرفته‌ترین و غیرتهاجمی‌ترین درمان با استفاده از فناوری اولتراسوند سه بعدی است که برای سفت کردن و لیفتینگ پوست بهترین کار را دارد. خطوط ریز، چین و چروک و پوست افتادگی را که معمولاً در استخوان فک، خط فک، گردن، پلک ها و ابروها یافت می شود، هدف قرار می دهد.

کدام لیزر برای کلاژن بهتر است؟
موثرترین لیزر برای رفع چین و چروک و بازسازی کلاژن لیزر CO2 است که می تواند چین و چروک های اصلی را از بین ببرد و کلاژن را با یک درمان بازگرداند. درمان‌های فرسایشی مانند لیزر CO2، اپیدرم کامل و درم خارجی را با تبخیر کردن آنها از بین می‌برد.

آیا لیزر کلاژن را بهبود می بخشد؟
اشعه لیزر لایه بیرونی پوست (اپیدرم) را از بین می برد. در عین حال، لیزر پوست زیرین (درم) را گرم می کند که در طول زمان تولید کلاژن را تحریک می کند و در نتیجه رنگ و بافت پوست بهتر می شود.

 

هزینه عمل تنگی واژن با لیزر

هزینه عمل تنگی واژن با لیزر

هزینه عمل تنگی واژن با لیزر

هزینه عمل تنگی واژن با لیزر

هزینه عمل تنگی واژن با لیزر
هزینه عمل تنگی واژن با لیزر

 

9 بهمن 1401 توسط مدیر سایت 0 دیدگاه

تجربه عمل زیبایی واژن

تجربه عمل زیبایی واژن ، برترین کلینیک ، لابیاپلاستی جراحی تجربه پرینورافی برای کاهش اندازه لابیا مینور – فلپ های پوست در دو طرف دهانه واژن است. این کار نباید در دختران کمتر از 18 سال انجام شود زیرا لابیاها پس از بلوغ تا اوایل بزرگسالی به رشد خود ادامه می دهند.

آیا لابیاپلاستی ( من پرینورافی انجام دادم )  شما را سفت می کند؟
دیواره های قدامی یا خلفی یا هر دو واژن ممکن است در طول جراحی سفت شوند.  پرسش و پاسخ پرینورافی جراح ساختارهای واژن را بازسازی می کند که از واژن حمایت می کند و به آن اجازه انقباض می دهد. عضله و بافت اطراف واژن نیز سفت می شود تا کانال واژن را باریک کند و برای بهبود انقباض باز شود.

آیا لابیاپلاستی یک خطر است؟
خطرات – آنچه باید بدانید

برخی از زنان گزارش می دهند که انجام لابیاپلاستی ( انیمیشن پرینورافی )  کیفیت زندگی آنها را بهبود بخشیده است. با این حال، عوارضی از جمله آسیب عصبی و برداشتن بیش از حد ممکن است رخ دهد. مورد دوم می تواند منجر به خشکی مزمن و زخم در نزدیکی دهانه واژن شود که منجر به رابطه جنسی دردناک می شود

چگونه متوجه شوید که به لابیاپلاستی ( خونریزی بعد از عمل زیبایی واژن ) نیاز دارید؟
اگر از ظاهر لابیای خود آزار می دهید یا هنگام پوشیدن لباس های تنگ، انجام برخی ورزش ها یا درگیر شدن در رابطه جنسی احساس ناراحتی می کنید، لابیاپلاستی می تواند گزینه ای باشد که باید در نظر بگیرید. اگر تحت عمل جراحی تعیین جنسیت هستید، لابیاپلاستی بخشی از فرآیند بازسازی جراحی است.

لابیاپلاستی چقدر طول می کشد؟
اگرچه تعداد زیادی وجود دارد، اما یکی از سوالاتی که بیشتر پرسیده می شود، در مورد طول عمر نتایج لابیاپلاستی است. در بیشتر موارد، نتایج دائمی هستند. شما می توانید در لحظه ای که زمان بهبودی کامل می شود از زیبایی جدید خود لذت ببرید.

آیا لابیاپلاستی ایده خوبی است؟
در وب‌سایت بررسی جراحی پلاستیک RealSelf.com، 92 درصد از تقریباً 2000 بیمار، به لابیاپلاستی امتیاز 92 درصدی «ارزش آن» را می‌دهند – که بسیاری از بررسی‌ها نشان می‌دهند که چگونه جراحی کاهش لابیا زندگی آنها را تغییر داده است.

لابیاپلاستی چقدر دردناک است؟
جراحی لابیاپلاستی با بیهوشی انجام می شود و شما احساس ناراحتی کمی خواهید کرد، اما به احتمال زیاد کمی درد خفیف بعد از عمل رخ خواهد داد. به هر حال این جراحی است و عمل در ناحیه حساسی مانند لابیا باعث ناراحتی می شود.

آیا لابیاپلاستی دائمی است؟
نتایج لابیاپلاستی دائمی است اما ممکن است با بارداری و زایمان طبیعی تا حدودی تغییر کند. در مورد لابیاپلاستی و اینکه چگونه می تواند به شما کمک کند احساس راحتی بیشتری کنید بیشتر بیاموزید.

آیا برای لابیاپلاستی باید اصلاح کنید؟
قبل از جراحی

اصلاح: قبل از عمل، کل ناحیه را بتراشید. Hibiclens: شب قبل از جراحی، لابیاها را با Hibiclens تمیز کنید و سپس کاملا با آب بشویید. (Hibiclens یک صابون جراحی ضد باکتری است که می توان آن را بدون نسخه خریداری کرد).

چرا افراد لابیاپلاستی می کنند؟
لابیاپلاستی مزایای عملکردی و زیبایی دارد. اکثر زنان برای کاهش لب های اضافی که پیچ خورده و می چرخند و باعث درد و سوزش می شوند، تحت عمل جراحی قرار می گیرند. برخی دیگر می خواهند ظاهر جوانی خود را پس از زایمان یا پیری بازگردانند.

آیا لابیاپلاستی بر احساس تاثیر می گذارد؟
از آنجایی که هیچ عصبی در حین جراحی لابیاپلاستی برداشته نمی شود یا آسیب نمی بیند، احساساتی که احساس می کنید باید مانند قبل از درمان باشد. در واقع، از آنجایی که بافت غیر ضروری برداشته شد، بسیاری از زنان پس از لابیاپلاستی احساس افزایش یافته اند

بعد از لابیاپلاستی چه کارهایی نباید انجام داد؟
نتیجه تصویر
مهم است که به مدت یک ماه پس از لابیاپلاستی از ورزش، فعالیت شدید یا بلند کردن وزنه های بیش از 5 پوند خودداری کنید. این محدودیت های فعالیت خطر خونریزی و افزایش تورم در محل جراحی را کاهش می دهد. هنگامی که شما ایستاده اید، بافت های لبی وابسته هستند.

 

تجربه عمل زیبایی واژن

تجربه عمل زیبایی واژن

تجربه عمل زیبایی واژن

تجربه عمل زیبایی واژن

تجربه عمل زیبایی واژن
تجربه عمل زیبایی واژن

 

 

5 بهمن 1401 توسط مدیر سایت 0 دیدگاه

نحوه نشستن بعد از عمل ابدو

نحوه نشستن بعد از عمل ابدو ، برترین کلینیک ، تامی تاک – که به نام فیلم ابدومینوپلاستی نیز شناخته می شود – یک عمل جراحی زیبایی برای بهبود شکل و ظاهر شکم است. در حین انجام عمل شکم، پوست و چربی اضافی از شکم برداشته می شود. رضایت عمل ابدومینوپلاستی بافت همبند در شکم (فاسیا) معمولاً با بخیه نیز سفت می شود.

تفاوت بین شکم و ابدومینوپلاستی چیست؟
تامی تاک یا جراح خانم ابدومینوپلاستی نام‌های متفاوتی برای جراحی زیبایی یکسان برای برداشتن پوست اضافی، رسوبات چربی و بافت ماهیچه‌ای در ناحیه شکم هستند. تامی تاک یک نام غیر رسمی است در حالی که ابدومینوپلاستی نام علمی است.

با هزینه جراحی ابدومینوپلاستی چقدر وزن کم می کنید؟
عمل جراحی شکم می تواند منجر به کاهش وزن تقریباً چهار پوندی شود. اگر یک کامیون کوچک انتخاب کنید، می توانید انتظار داشته باشید که حدود سه پوند از پوست و چربی اضافی خود را از دست بدهید. اگر شما یک تاک طولانی را انتخاب کنید، می توانید انتظار داشته باشید که حدود پنج پوند از پوست و چربی اضافی خود را از دست بدهید.

کشیدن شکم بعد از جراحی چقدر دردناک است؟
بعد از عمل جراحی شکم کمی ناراحتی وجود خواهد داشت که بدترین ناراحتی در هفته اول تجربه می شود. در مقیاس 1-10، درد اغلب در حدود 6-7 برای چند روز اول تا یک هفته تخمین زده می شود، و در هفته دوم به حدود 3-4 کاهش می یابد. البته این به خود فرد بستگی دارد.

شکم شما بعد از عمل جراحی شکم چگونه به نظر می رسد؟
شکم احتمالا تا چند روز با بانداژ می شود. همچنین حداقل یک یا دو هفته کاملاً دردناک و متورم خواهید بود. پس از برداشتن باندها، تورم زیادی ایجاد می شود و برش قابل توجه خواهد بود. پس از برداشتن بخیه ها پس از چند هفته، جای زخم طی یک سال محو می شود

خطرات تامی تاک چیست؟
مانند هر نوع جراحی بزرگ دیگری، تامی تاک خطر خونریزی، عفونت و واکنش نامطلوب به بیهوشی را به همراه دارد.

خطرات

تجمع مایع در زیر پوست (سروما). …
بهبود ضعیف زخم …
جای زخم غیر منتظره …
آسیب بافتی …
تغییرات در احساس پوست.

چربی بعد از عمل شکم کجا می رود؟
نتیجه تصویر
بیماران پس از تامی تاک در کجا وزن اضافه می کنند؟ در طی روش های کانتورینگ بدن مانند تامی تاک، سلول های چربی از بدن حذف می شوند و نمی توانند برگردند. به همین دلیل، بیماران ممکن است در جاهای دیگر مانند باسن، پاها، بازوها و سینه ها وزن اضافه کنند

استراحت در بستر بعد از تامی تاک چقدر است؟
نتیجه تصویر
اگر یک “مینی تامیک تاک” با برش کوچکتر دارید، احتمالاً بین یک تا سه هفته به خواب بالا نیاز خواهید داشت. از سوی دیگر، بیمارانی که تاک کامل شکم دارند، به حدود چهار هفته نیاز دارند، با شش هفته محدودیت هر گونه ورزش یا بلند کردن سنگین.

بعد از عمل شکم چگونه روی توالت می نشینید؟
تقویت کننده صندلی توالت

به طور کلی، توالت‌ها تا سطح زمین پایین هستند و تا زمانی که قسمتی از پاها، لگن یا هسته‌ی بدن ما درد نکند، متوجه این موضوع نمی‌شویم. پس از انجام عمل جراحی شکم، پایین آمدن آنقدر برای نشستن روی توالت می تواند دشوار و ناراحت کننده باشد. تقویت کننده صندلی توالت ممکن است بهترین دوست جدید شما باشد.

بعد از عمل جراحی شکم  ( دکتر خوب ایدومینوپلاستی ) چه کارهایی را نباید انجام داد؟
به مدت 6 تا 8 هفته از ورزش های شکمی و فعالیت های سنگین مانند دوچرخه سواری، آهسته دویدن، وزنه برداری یا ورزش های هوازی خودداری کنید. به مدت 6 هفته، از بلند کردن هر چیزی که شما را تحت فشار قرار می دهد خودداری کنید.

آیا جراحی شکم ایده خوبی است؟
با توجه به بررسی‌های بیماران جراحی شکم RealSelf که مرتباً به‌روزرسانی می‌شوند، 96 درصد از بیماران گزارش می‌دهند که این روش ارزش هزینه، جای زخم و زمان از کار افتادگی را دارد. اکثر زنان گزارش می دهند که پس از کاهش وزن قابل توجه یا پس از بچه دار شدن و کاهش وزن بارداری، شکم خود را انجام داده اند.

 

نحوه نشستن بعد از عمل ابدو

نحوه نشستن بعد از عمل ابدو

نحوه نشستن بعد از عمل ابدو

نحوه نشستن بعد از عمل ابدو

نحوه نشستن بعد از عمل ابدو
نحوه نشستن بعد از عمل ابدو

 

 

5 بهمن 1401 توسط مدیر سایت 0 دیدگاه

خونریزی بعد از عمل زیبایی واژن

خونریزی بعد از عمل زیبایی واژن ، برترین کلینیک ، آیا لابیاپلاستی دائمی است؟


نتایج لابیاپلاستی دائمی است اما ممکن است با بارداری و زایمان طبیعی تا حدودی تغییر کند. . من لابیا انجام دادم   در مورد لابیاپلاستی و اینکه چگونه می تواند به شما کمک کند احساس راحتی بیشتری کنید … . تجربه پرینورافی  بیشتر بیاموزید.

آیا هنوز بعد از لابیاپلاستی احساس می کنید؟
ریکاوری لابیاپلاستی برای اکثر زنان تقریباً 10 روز طول می کشد و در این مدت ممکن است پرسش و پاسخ پرینورافی  درد خفیف، ناراحتی، سوزش و تورم ناحیه تحت عمل را احساس کنند.

آیا لابیاپلاستی عوارضی دارد؟
اثرات جانبی

پس از لابیاپلاستی، درد، کبودی و تورم تا ۲ هفته طبیعی است. ( انیمیشن پرینورافیدر این مدت، ادرار کردن و نشستن نیز ممکن است ناراحت کننده باشد. برای کمک به این موضوع به شما مسکن داده می شود.

معایب لابیاپلاستی چیست؟
مانند هر روش جراحی دیگری، لابیاپلاستی نیز خطراتی دارد. ( کیا واژینوپلاستی انجام دادندکتر لی می‌گوید «بدشکلی یا عدم تقارن کانتور، عفونت، جای زخم، درد، تغییرات حس، و عوارض بهبود زخم» شایع‌ترین نگرانی‌های پس از عمل هستند.

چرا مردم می خواهند لابیاپلاستی انجام دهند؟
لابیاپلاستی مزایای عملکردی و زیبایی دارد. اکثر زنان برای کاهش لب های اضافی که پیچ خورده و می چرخند و باعث درد و سوزش می شوند، تحت عمل جراحی قرار می گیرند. کیا عمل لابیا انجام دادن برخی دیگر می خواهند ظاهر جوانی خود را پس از زایمان یا پیری بازگردانند

آیا می توانید بعد از لابیاپلاستی به طور معمول راه بروید؟
به اکثر بیماران توصیه می شود که در 2-3 روز اول راه رفتن را به حداقل برسانند. 1 هفته بعد از جراحی: درد اغلب به حدی کاهش می یابد که اکثر بیماران دیگر نیازی به داروهای مسکن ندارند. با این حال، تورم و کبودی ممکن است باقی بماند. بسیاری از زنان به اندازه کافی احساس خوبی برای راه رفتن و انجام فعالیت بدنی عادی دارند

آیا مردان به لابیاپلاستی اهمیت می دهند؟
مطالعه استرالیایی آنها نشان می دهد که با وجود سه برابر شدن میزان لابیاپلاستی زیبایی در دهه گذشته، به نظر می رسد این تغییر فرهنگی عمدتاً توسط زنان انجام می شود نه مردان. در واقع، اکثر مردانی که با آنها مصاحبه شده بود، با ایده جراحی زیبایی اندام تناسلی زنان مخالف بودند و تنها 14 درصد از آن موافق بودند.

چه کسانی باید لابیاپلاستی انجام دهند؟
برخی از زنان در استفاده از تامپون به دلیل بافت لبی خود مشکل دارند که با یک جراحی لابیاپلاستی ساده قابل حل است. زنانی که مشکلات مربوط به تصویر بدن یا خودآگاهی ناشی از بزرگ شدن، گشاد شدن، تغییر رنگ یا ناهمواری بافت لبی دارند، ممکن است با لابیاپلاستی راه حلی پیدا کنند.

چگونه بعد از لابیاپلاستی ادرار می کنید؟
1. ادرار کردن تا چند روز بعد از جراحی کمی دردناک خواهد بود. جریان آب گرم روی آن ناحیه در حین ادرار کردن به کاهش مقداری از ناراحتی کمک می کند.

بعد از لابیاپلاستی چه کارهایی نباید انجام داد؟
نتیجه تصویر
مهم است که به مدت یک ماه پس از لابیاپلاستی از ورزش، فعالیت شدید یا بلند کردن وزنه های بیش از 5 پوند خودداری کنید. این محدودیت های فعالیت خطر خونریزی و افزایش تورم در محل جراحی را کاهش می دهد. هنگامی که شما ایستاده اید، بافت های لبی وابسته هستند

آیا می توان بعد از لابیاپلاستی پاک کرد؟
نتیجه تصویر
یکی از مهمترین عناصر بهبودی پس از لابیاپلاستی، خشک نگه داشتن برش ها است. این به کاهش احتمال عفونت و کاهش هرگونه تورم در ناحیه کمک می کند. می توانید از یک پارچه یا دستمال مرطوب برای خشک کردن ناحیه در طول دوران نقاهت استفاده کنید.

آیا برای لابیاپلاستی باید اصلاح کنید؟
قبل از جراحی

اصلاح: قبل از عمل، کل ناحیه را بتراشید. Hibiclens: شب قبل از جراحی، لابیاها را با Hibiclens تمیز کنید و سپس کاملا با آب بشویید. (Hibiclens یک صابون جراحی ضد باکتری است که می توان آن را بدون نسخه خریداری کرد).

 

خونریزی بعد از عمل زیبایی واژن

خونریزی بعد از عمل زیبایی واژن

خونریزی بعد از عمل زیبایی واژن

خونریزی بعد از عمل زیبایی واژن

خونریزی بعد از عمل زیبایی واژن
خونریزی بعد از عمل زیبایی واژن

 

 

4 بهمن 1401 توسط مدیر سایت 0 دیدگاه

پریودی بعد از عمل تنگی واژن

پریودی بعد از عمل تنگی واژن ، برترین کلینیک ، تنگ کردن ویژینال با لیزر چیست؟


وی لیز یک روش لیزر واژینال غیر جراحی است من لابیا انجام دادم  که برای جوانسازی کانال واژن استفاده می شود. خونریزی عمل تنگی واژن ،  V-Lase ضخامت و رطوبت جوانی را به بافت ها باز می گرداند. می تواند خشکی واژن،تجربه پرینورافی آتروفی واژن و نشت غیر ارادی خفیف مثانه را کاهش دهد. در نتیجه، منجر به افزایش تجربه جنسی برای بسیاری از زنان می شود. پرسش و پاسخ پرینورافی

آیا FemiLift شما را سفت تر ( انیمیشن پرینورافی ) می کند؟
FemiLift یک درمان غیرجراحی مورد تایید FDA است که می تواند به زنان کمک کند تا ظاهر و احساس واژن خود را جوان کنند. فن آوری FemiLift واژن را سفت می کند و مزایای مختلفی را ارائه می دهد که می تواند به زنان کمک کند راحت تر زندگی کنند

لیزر آنجا چقدر دوام می آورد؟
بعد از اینکه تمام جلسات خود را دریافت کردید، ( کیا واژینوپلاستی انجام دادن ) لیزر موهای زائد دو تا شش سال طول خواهد کشید. با این حال، جلسات نگهداری یک تا چهار بار در سال ممکن است مورد نیاز باشد تا این ناحیه برای همیشه بدون مو بماند

آیا می توانید بعد از لیزر صمیمی شوید؟ ( کیا عمل لابیا انجام دادن )
بهتر است قبل از انجام هر گونه فعالیت جنسی حداقل 24 ساعت یا تا زمانی که عوارض جانبی از بین برود صبر کنید. با این حال، حتی پس از گذشت چند روز از جلسه لیزر موهای زائد، ممکن است همچنان احساس حساسیت و قلقلک داشته باشید، بنابراین ممکن است بخواهید صبر کنید تا این حساسیت کاهش یابد.

تفاوت FemiLift و ThermiVA چیست؟
تفاوت عمده بین این دو درمان به شرح زیر است: FemiLift از لیزر CO2 فراکشنال استفاده می کند. FemiLift به صورت 360 درجه داخلی را درمان می کند و از فناوری لیزر بر روی بافت های داخلی شما استفاده می کند. درمان‌های ThermiVA از امواج فرکانس رادیویی بر روی بافت‌های داخلی و خارجی واژن شما استفاده می‌کنند.

آیا FemiLift ارزشش را دارد؟
نتیجه تصویر
در بررسی های FemiLift در RealSelf، 79٪ می گویند “ارزش را دارد” و به نظر می رسد تحقیقات این را تأیید می کند: یک مطالعه در سال 2015 به این نتیجه رسید که لیزرهای CO2 فرکشنال مانند FemiLift “می توانند بافت همبند واژن را بازسازی کنند، بدون اینکه به بافت اطراف آسیب وارد کنند. ”

آیا باید قسمت خصوصی خود را لیزر کنم؟
معمولاً حتی در مناطق حساس ایمن است

مناطقی از بدن که در معرض نور خورشید قرار نمی گیرند عوارض کمتری به دنبال لیزر موهای زائد دارند، بنابراین، اگر به صورت برهنه آفتاب نمی گیرید، خطر عوارض احتمالی شما تقریباً وجود ندارد!

آیا لیزر در آنجا دردناک است؟
نتیجه تصویر
آیا لیزر موهای زائد روی خط بیکینی صدمه می زند؟ مانند زیر بغل، لیزر موهای زائد در امتداد خط بیکینی دردناک‌تر است. گفته می شود که شبیه اپیلاسیون است، اما تفاوت این است که حذف لیزر زمان بیشتری می برد. با این حال، ممکن است این ناراحتی را ارزش نتایج بلندمدت پیدا کنید

آیا لیزر کردن آن پایین مشکلی ندارد؟
نتیجه تصویر
بله، ایمن است

این برای کمک به کاهش هر گونه عوارض احتمالی و ارتقای نتایج خوب است. لیزرهای امروزی بسیار ایمن و ملایم هستند. عوارض نادر است، و ارائه دهندگان معتبر تمام اقدامات احتیاطی را برای جلوگیری از آسیب پوست انجام می دهند. یک تکنسین با تجربه قادر به کاهش خطرات و ارائه نتایج عالی خواهد بود.

بعد از لیزر چه کارهایی را نباید انجام داد؟
آن ناحیه را نچینید/خراشید/موم/نخ/موچین نکنید. از برداشتن یا خاراندن پوست درمان شده خودداری کنید. در طول دوره لیزر درمانی از هیچ روش یا محصول دیگری به غیر از اصلاح روی ناحیه تحت درمان استفاده نکنید، زیرا از دستیابی به بهترین نتیجه جلوگیری می کند.

آیا می توانید کل ناحیه شرمگاهی خود را لیزر کنید؟
ریزش مو – حتی در آنجا.

لیزر موهای زائد برزیلی تمام یا تقریباً تمام موهای زائد ناحیه تناسلی را از بین می برد. این یک درمان دائمی تر از اپیلاسیون یا اصلاح است. لیزر فولیکول ها را هدف قرار می دهد، انرژی نوری ساطع می کند و رشد مو را متوقف می کند. و در کمتر از یک ساعت قابل انجام است.

 

پریودی بعد از عمل تنگی واژن

پریودی بعد از عمل تنگی واژن

پریودی بعد از عمل تنگی واژن

پریودی بعد از عمل تنگی واژن

پریودی بعد از عمل تنگی واژن
پریودی بعد از عمل تنگی واژن

 

4 بهمن 1401 توسط مدیر سایت 0 دیدگاه

تجربه عمل تنگی واژن نی نی سایت

تجربه عمل تنگی واژن نی نی سایت ، برترین کلینیک ، درمان سفت کردن واژن و جوانسازی در ملبورن

 

همانطور که پوست صورت ما تغییر می کند، بافت واژن نیز با افزایش سن تغییر می کند. من پرنورافی انجام دادم. هنگامی که الیاف کلاژن خاصیت ارتجاعی و استحکام خود را از دست می دهند،تجربه پرینورافی احساس شلی به نام شلی، به خصوص در اطراف دهانه واژن ایجاد می شود. سستی واژن، که به آن سندرم آرامش واژن نیز گفته می شود، انیمیشن پرینورافی یک وضعیت پزشکی بسیار شایع است که بیشتر در اثر افزایش سن، زایمان و ژنتیک ایجاد می شود.

در کلینیک ظاهر در اسندون، پرسش و پاسخ پرینورافی ، دکتر دیانا آخرین درمان های پیشرفته سفت کردن واژن را در ملبورن ارائه می دهد، مانند سفت کردن واژن با لیزر و درمان PRP برای سندرم آرامش واژن و بی اختیاری ادرار. برای مشاوره خصوصی و شخصی با شماره 03 9331 2566 تماس بگیرید یا مشاوره رایگان خود را آنلاین رزرو کنید.

شلی واژن یا سندرم آرامش واژن چیست؟

از دست دادن حس پس از زایمان طبیعی، کیا عمل واژینوپلاستی انجام دادن به ویژه پس از زایمان های متعدد، بسیار شایع است. همچنین می‌تواند زنان بالغی را که بچه نداشتند نیز تحت تأثیر قرار دهد. علت اصلی کاهش کلاژن است. درمان سفت کردن واژن پیشرفته در ملبورن می تواند در این مورد کمک کننده باشد.

پوست از الیاف کلاژن ساخته شده است من عمل لابیا انجام دادم و به مرور زمان استحکام و شکل خود را از دست می دهد و احساس شلی ( شلی ) ایجاد می کند. یک عارضه جانبی کاهش رضایت جنسی برای زن و شریک زندگی او است. این تغییرات واژن می تواند منجر به موارد زیر شود:

خشکی واژن، خارش و سوزش
کاهش احساسات جنسی و دیسپارونی
درد یا ناراحتی واژن و فرج
شلی واژن
بی اختیاری استرسی
برفک مکرر

بی اختیاری ادراری (از جمله بی اختیاری استرسی) چیست؟

بی اختیاری ادرار یا از دست دادن کنترل مثانه، فیلم عمل لابیاپلاستی  مشکلی ناامیدکننده برای هزاران زن ملبورنی است. ندانستن زمانی و مکانی که ممکن است تصادف کنید، می تواند همه چیز از کار گرفته تا ورزش و زندگی اجتماعی شما را تحت تاثیر قرار دهد. مطالعات نشان می دهد که حداقل نیمی از زنان مسن ممکن است به نوعی بی اختیاری ادرار داشته باشند. به همین دلیل است که زنان برای سفت کردن واژن در ملبورن انتخاب می‌کنند که می‌تواند به این وضعیت کمک کند.

علامت اصلی خیس شدن غیرمنتظره است، اما انواع مختلفی از بی اختیاری وجود دارد. اگر هنگام خنده، سرفه، عطسه، آهسته دویدن یا بلند کردن چیزی سنگین مقداری نشت دارید، ممکن است دچار بی اختیاری استرسی شده باشید. این شایع ترین مشکل کنترل مثانه در زنان جوان است.

بی اختیاری استرسی زمانی اتفاق می افتد که عضلات و بافت های اطراف دهانه مثانه ضعیف شوند. وقتی فشار بیشتری به مثانه وارد می شود و این دهانه بسته نمی ماند، نشت اتفاق می افتد. فشار ناشی از سرفه یا خنده ممکن است تمام چیزی باشد که برای نشت شما لازم است. چند دلیل وجود دارد که چرا این عضلات می توانند قدرت خود را از دست بدهند. آنها ممکن است در اثر افزایش وزن، آسیب ورزشی، بارداری یا زایمان طبیعی کشیده شوند. با این حال، با درمان سفت کردن واژن در ملبورن می توان این مشکل را برطرف کرد.
درمان آرامش واژن و بی اختیاری ادرار
لیزر لوتوس

لیزر GynoLaser لوتوس به دکتر دیانا در Appearance Clinic استرالیا در ملبورن اجازه می دهد تا اثرات پیری واژن و آتروفی را بدون جراحی گران قیمت درمان کند. لیزر ژینولیزر لوتوس یک درمان غیرجراحی با کمترین زمان استراحت است و می توانید پس از درمان به زندگی عادی خود بازگردید.

لیزر گرمای قابل تحمل را با کمترین تأثیر بر بافت اطراف تولید می کند. این باعث انقباض فیبرهای کلاژن و تحریک نئوکلاژنز می شود که در آن سلول های دیواره واژن برای تولید الاستین و کلاژن بیشتر تحریک می شوند. PH طبیعی واژن با بهبود استحکام و رطوبت بازیابی می شود.

درمان تنگ کردن واژن در ملبورن معمولاً فقط 10 تا 15 دقیقه طول می کشد و معمولاً 3 درمان با فاصله یک ماهه برای بهترین نتایج مورد نیاز است و به دنبال آن یک درمان نگهدارنده تقریباً هر 6 ماه یکبار انجام می شود.

مزایای تنگ کردن واژن در کلینیک ظاهر

درمان توسط یک پزشک زن – دکتر دیانا
روش راحت و غیر جراحی
درمان سریع – فقط 15 دقیقه
بدون توقف، شما می توانید بدون هیچ خرابی قابل توجهی به زندگی عادی بازگردید
کم خطر و حداقل عوارض جانبی
قیمت قابل قبول

PRP (پلاسمای غنی از پلاکت).

درمان پی آر پی یک روش غیر جراحی است که از فاکتورهای رشد بدن خود برای تحریک بازسازی واژن استفاده می کند. درمان PRP با تحریک سلول‌های بنیادی برای رشد بافت سالم‌تر واژن کار می‌کند.

درمان سفت کردن واژن در ملبورن با استخراج فاکتورهای رشد از خون شما کار می کند. این فاکتورهای رشد بدون هیچ افزودنی متمرکز و فعال می شوند، سپس مجدداً در نقاط مختلف آناتومیک تزریق می شوند و امکان رشد بافت جدید را فراهم می کنند. بیماران در طول این عمل ناراحتی کمی دارند یا اصلاً احساس نمی کنند.

 

تجربه عمل تنگی واژن نی نی سایت

تجربه عمل تنگی واژن نی نی سایت

تجربه عمل تنگی واژن نی نی سایت

تجربه عمل تنگی واژن نی نی سایت

تجربه عمل تنگی واژن نی نی سایت
تجربه عمل تنگی واژن نی نی سایت

 

2 بهمن 1401 توسط مدیر سایت 0 دیدگاه

سن عمل پولیپ بینی

سن عمل پولیپ بینی ، برترین کلینیک ، چه زمانی برای از کجا بفهمیم پولیپ بینی داریم ؟ جراحی لازم است؟
اگر درمان دارویی پولیپ بینی را کوچک یا از بین نبرد، ممکن است به جراحی آندوسکوپی برای برداشتن پولیپ ها و اصلاح مشکلات مربوط به سینوس ها که آنها را مستعد التهاب و ایجاد پولیپ می کند نیاز داشته باشید.

از چه سنی می توان جراحی سینوس را انجام داد؟
با این حال، در صورت بروز عارضه سینوزیت مزمن، جراحی در هر سنی ممکن است نقش داشته باشد. اگرچه ESS را می توان در هر سنی در صورت لزوم انجام داد، کودکان کمتر از 6 سال بعد ممکن است به جراحی تجدید نظر نیاز داشته باشند.

آیا جراحی پولیپ بینی خطرناک است؟
دسیلوا می گوید که عوارض جراحی پولیپ بینی نادر است. آنها شامل آسیب به کره چشم یا مغز و تغییرات دائمی در حس بویایی شما هستند. قبل از انتخاب جراحی مطمئن شوید که خطرات آن را درک کرده اید

آیا درمان نشدن پولیپ بینی اشکالی ندارد؟
پولیپ بینی توده های نرم بدون درد در داخل بینی شما هستند. آنها معمولا جدی نیستند، اما در صورت عدم درمان می توانند به رشد خود ادامه دهند و بینی شما را مسدود کنند.

آیا برداشتن پولیپ بینی خوب است؟
توده‌های بزرگتر یا گروه‌های پولیپ بینی می‌توانند مجرای بینی شما را مسدود کنند یا منجر به مشکلات تنفسی، از دست دادن حس بویایی و عفونت‌های مکرر شوند. پولیپ بینی می تواند هر کسی را درگیر کند، اما در بزرگسالان شایع تر است. داروها اغلب می توانند پولیپ های بینی را کوچک یا از بین ببرند، اما گاهی اوقات برای برداشتن آنها به جراحی نیاز است

آیا جراحی بهترین گزینه برای پولیپ بینی است؟
احتمالاً داروها به طور کامل از شر پولیپ بینی خلاص نمی شوند. تنها راه برداشتن کامل پولیپ بینی، جراحی است. زمانی که سایر درمان‌ها علائم شما را کاهش نمی‌دهند، معمولاً از جراحی به عنوان آخرین راه‌حل استفاده می‌شود – و حتی با آن، پولیپ‌ها ممکن است عود کنند.

آیا می توان از جراحی سینوس جلوگیری کرد؟
تسکین بدون جراحی امکان پذیر است.

کلینیک مدرن بینی چندین روش در مطب را ارائه می دهد که به بیماران ما کمک می کند در بیشتر موارد از جراحی اجتناب کنند.

جراحی سینوس چند ساعت طول می کشد؟
عمل معمولاً 1 تا 2 ساعت طول می کشد. جراحی آندوسکوپی سینوس از طریق سوراخ‌های بینی انجام می‌شود و هیچ گونه اسکار صورت یا تغییر شکل بیرونی بینی شما ایجاد نمی‌کند. جراح شما از یک تلسکوپ کوچک (اندوسکوپ) برای معاینه مجرای بینی شما استفاده می کند.

آیا سینوس ها با افزایش سن بدتر می شوند؟
با بالا رفتن سن، بدن ما به طرق مختلفی تغییر می کند، از جمله بینی ما که بلندتر می شود و با ضعیف شدن غضروف اطراف آن کمی شروع به افتادگی می کند. این تغییرات می‌تواند باعث باریک‌تر شدن گذرگاه شود که به نوبه خود می‌تواند باعث انسداد و کاهش جریان هوا شود.

آیا پولیپ بینی می تواند به مغز سرایت کند؟
پولیپ بینی معمولاً باعث ایجاد مشکلاتی از عفونت های خطرناک تر می شود مانند: عفونت بافت اطراف مغز و نخاع (مننژیت)

آیا می توان با پولیپ بینی زندگی کرد؟
نتیجه تصویر
یک پولیپ بزرگ بینی می تواند بینی را مسدود کند و باعث مشکلات مداوم شود. پولیپ های کوچک بینی ممکن است هیچ ناراحتی ایجاد نکنند و ممکن است از داشتن آنها ندانید، بنابراین می توانند بدون ایجاد مشکل درمان نشده باقی بمانند.

جراحی پولیپ بینی چقدر دردناک است؟
نتیجه تصویر
اکثر بیماران درد زیادی احساس نمی کنند، اما ممکن است برای چند روز کمی ناراحتی، احتقان و خونریزی بینی لکه دار داشته باشید. توصیه می کنیم بعد از جراحی برای کاهش ناراحتی از شستشوهای نمکی استفاده کنید. لازم است تا چند هفته از فعالیت هایی که فشار خون شما را افزایش می دهند، از جمله ورزش یا فعالیت های شدید اجتناب کنید.

 

سن عمل پولیپ بینی

سن عمل پولیپ بینی

سن عمل پولیپ بینی

سن عمل پولیپ بینی

سن عمل پولیپ بینی
سن عمل پولیپ بینی